Niekoľko noviniek týkajúcich sa MS 2011 v hokeji

Majstrovstvá sveta v hokeji sa blížia. Nepochybne to bude veľká udalosť. Predaj lístkov zaznamenal niekoľko kolapsov a skôr to bolo malé fiasko, ako niečo bežné a dôstojné. Zápasy so Slovenskom sú beznádejne vypredané. V okolí štadióna Ondreja Nepelu, ktorý sa mimochodom počas majstrovstiev bude volať Orange Arena, je nedostatok parkovacích miest. Rôzne priestory sa však len teraz začali uvoľňovať. Najmä tie, ktoré boli obmedzené, alebo ohradené kvôli výstavbe. Dobrá bola hláška talianskeho turistu na jednej nemenovanej stránke, že Slováci majú problém s farbami, pretože aréna na obrázku je sivá, čierna, sklenená a maximálne tak červená a nie oranžová.

Nie každému z cudziny môže prísť na um práve mobilný operátor, takže to naozaj vyznieva zaujímavé.
Ľudia sú, a celkom aj oprávnene, skeptickí k tomu, či sa naozaj všetko stihne. Najmä také prípravy opráv a zveľaďovania hlavnej stanice. O dianí na hokejovej scéne spojenej s MS 2011 sa môžete viac dozvedieť aj na oficiálnych stránkach, alebo ak chcete zaujímavé témy aj mimo oficiálne informácie, sú tu stránky www.hokej.biz

Na Facebooku vznikla skupina, ktorá odmieta Vuvuzely
S rozumnou reakciou prichádza na Facebooku stránka, ktorá odmieta vuvuzely na MS 2011. Predsa len, mnohí si pamätáme ten neuveriteľne nechutný zvuk na majstrovstvách sveta vo futbale. Máme sa obávať toho, že sa niečo také zopakuje aj na MS 2011? Dúfam že nie, lebo potom nebudem pozerať televíziu a hokej odignorujem. Možno ste budúci diváci priamo z tribúny a ani neviete o čom to je. Podľa mojich informácií ale pred majstrovstvami túto skupinu pošlú kompetentným v organizácii MS 2011, nech sami povedia svoj postoj. Uvidíme, koľko fanúšikov sa dovtedy objaví.

Stránka je na adrese: http://www.facebook.com/pages/Nechceme-vuvuzely-na-MS-2011/142353249157932

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.