O spoločnosti ADINA

Počas celého roka nás sprevádzajú výnimočné dni – od narodenín, promócií a svadby, až po povýšenie v práci či výročie. Všetky tieto udalosti si zaslúžia našu pozornosť a poriadnu oslavu. Pri týchto príležitostiach je pekným a ustáleným zvykom uctiť si oslávenca, drahú polovičku alebo kolegov nielen oslavou, ale aj hmotným darom.
A tu nastáva pre niektorých z nás problém. Túžite niekomu spraviť radosť, ale nepoznáte jeho vkus? Kyticou kvetov a čokoládou, prípadne fľaškou kvalitného alkoholu stavíte síce na osvedčenú istotu a nič nepokazíte, ale je to skutočne to, čo by ste chceli darovať? Osobné a najmä originálne dary sa vymýšľajú ťažko a zháňajú sa ešte ťažšie.
Ak chcete obdarovať blízku osobu niečím skutočne mimoriadnym, na čo bude ešte dlho spomínať, doprajte jemu alebo jej zážitok.
Ako sa dá niekomu darovať zážitok ? V tomto Vám pomôže spoločnosť Adina, ktorá sa špecializuje práve na sprostredkovanie výnimočných zážitkov a darov pre Vás a Vašich blízkych.
Spoločnosť Adina má široké portfólio netradičných zážitkov, z ktorých môžete vyberať. Nadšenci športu a adrenalínu, umelecky, či gurmánsky založení ľudia, tí, čo radi relax, romantiku vo dvojici alebo cestovanie – na svoje si prídu všetci.
Leto je ale sezónou najmä pre tých, ktorí chcú dohnať zameškaný relax a spoznávať nové krajiny. Z portfólia Adinatravel Vám môžeme ponúknuť letné dovolenky v rôznych kútoch Slovenska, ale aj expedície do exotických cudzích krajín! Nech si vyberiete čokoľvek, Váš zážitok bude nezabudnuteľný.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.