Akcia na Zlatých pieskoch s názvom Global Village – 3.8.2013

Cesta okolo sveta za 1 deň
Myslíte si, že sa dá za jeden deň obehnúť 15 krajín? Áno, už 3.8. môžete na Zlatých pieskoch zažiť Mexiko, Fínsko, Turecko, Rusko, Tajvan a iné krajiny počas jedného dňa. Príďte na druhý ročník multikultúrnej akcie Global Village.

„Globálna dedina“ v Bratislave
Global Village (po slovensky globálna dedina) je spôsob, ako precestovať svet za jeden deň a dozvedieť sa nové poznatky o iných kultúrach, krajinách a ľuďoch. Zahraniční študenti budú prezentovať svoje tradície a zvyky. Oddýchnuť si budete môcť pri vystúpeniach Extravadanse alebo sa jednoducho pôjdete švacnúť do jazera. Ak náhodou z toľkej zábavy vyhladnete, pripravené budú tradičné jedlá zúčastnených krajín.

Projektová manažérka minuloročnej Global Village Zuzana Maderová: „Je to netradičné podujatie, ktoré Vám priblíži kultúry iných krajín a možno vďaka nemu si vyberiete destináciu vášho budúceho výletu alebo dovolenky.“

Zahraničné stáže
Celé podujatie pripravuje študentská nezisková organizácia AIESEC. Sprostredkuje stáže do zahraničia. Pre študentov a čerstvých absolventov je tu možnosť vyhrať práve jednu z nich. Zároveň sa dozvedia viac o všetkom, či ich zaujíma ako aj o pracovnej náplni, destináciách alebo podmienkach pre uchádzačov.

Global Village otvára svoje brány 3.8.2013 o 12:00 v rekreačno-športovom areáli Zlaté piesky. Príďte si vychutnať slnko, vodu, jedlo, tanec a množstvo kultúry.

Aktuálne informácie o programe nájdete na https://www.facebook.com/events/485149964898940/?ref=ts&fref=ts

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.