Pripravte sa na horúce leto v meste Bratislava

Zvládanie horúceho počasia nemusí byť pre ľudí jednoduché. V meste, ktoré si vplyvom svojej špecifickej architektúry a minimálneho množstva prírody vytvára svoju vlastnú mikroklímu, to platí dvojnásobne.

S pomocou modernej bioklimatickej pergoly sa ale môžete presvedčiť, že aj leto sa dá užívať plnými dúškami.

Výhody modernej pergoly

Pergola je univerzálna konštrukcia s vysokou funkčnosťou. Môže byť použitá na rozšírenie domu a ako samostatná  konštrukcia na usporiadanie letného posedenia na záhrade alebo terase.

Pergoly môžu byť vyrobené z rôznych materiálov, avšak najkvalitnejší a najspoľahlivejší je  hliník, vďaka čomu disponuje nasledujúcimi výhodami.

• vyznačuje sa vysokou pevnosťou a odolnosťou, bude vám slúžiť viac ako jeden rok bez straty funkčnosti a výkonu;
  • kov použitý na výrobu pergoly je potiahnutý špeciálnym ochranným lakom, vďaka ktorému štruktúra získava odolnosť voči koróznym zmenám a vonkajším faktorom.
  • kovové pergoly sú odolné voči teplotným extrémom a atmosférickým zrážkam, ktoré zachovajú pôvodný vzhľad konštrukcie aj po mnohých rokoch prevádzky.

Poteší vás aj výhodná cena, vďaka ktorej je lacná pergola dostupná širokej verejnosti a môžete ju mať už aj vo vašej domácnosti.

Jednoduché použitie v každom počasí

Pohodlne sa používa a ešte jednoduchšie udržuje v dobrom stave. Pre dodatočnú ochranu môže byť pergola vybavená zvislými markízami alebo zasklením. Vzhľad akejkoľvek obojstrannej pergoly je aj vďaka tomu výrazný a atraktívny.

Zaistené je aj vetranie, ochrana pred slnkom, dažďom, vetrom alebo snehom v zime. Tak to s ňou vyskúšajte a naplno si leto na svojej záhrade v každom počasí užívajte.