Pripravte sa na príchod leta v Bratislave

Teplé letné lúče sú už tu. Pripravte svoje bývanie na príchod teplých dní. Užívajte si pohodlie, ktoré vám poskytne moderná klimatizácia. Na vaše letné prechádzky a stretnutia s priateľkami si vyberte nové zlaté šperky. A nezabudnite ani na pohodlie vo vašej spálni.

Klimatizácie Bratislava

Klimatizácie v Bratislave sú už bežnou súčasťou domov a bytov. Klimatizácie sú cenovo dostupné pre všetkých. Vyberte si svoju novú klímu!

Klimachlad.sk je špecializovaná firma na návrh, montáž a servis klimatizácie v Bratislave.

Užite si horúce leto v pohodlí a vyberte si správnu klimatizáciu. Efektívna klimatizácia vás udrží v pohode nielen v lete. Moderné klimatizácie poskytujú efektívne kúrenie počas chladných dní.

Doprajte si kvalitný spánok po celý rok s klimatizáciou od spoločnosti Klimachlad.sk. Udržujte svoju izbu v ideálnej teplote bez hlučných ventilátorov alebo otvorených okien.

Nové zlaté šperky

Cítime to vo vzduchu: leto je už o chvíľu tu. S jeho príchodom sa začína sezóna slnečných lúčov, dlhých prechádzok a nekonečných nocí. Je čas vytiahnuť ľahké oblečenie a nové módne doplnky.

Nové zlaté šperky prinášajú neopakovateľné kúzlo. Zlaté šperky maximalizujú vzhľad a sú neodmysliteľným módnym doplnkom. Letný outfit vylepšujú a zviditeľňujú všetky módne doplnky.

Aké sú však najlepšie šperky na leto? Šperkovnicu však môžete osviežiť moderným zlatým šperkom. Zlatnícka dielňa Fortuna Aurum prináša novinky, ktorých koncept je založený na dizajnoch s letnými motívmi, ktoré zvýrazňujú drahokamy. Objavte zlaté šperky Fortuna Aurum aj vy!

Posteľné obliečky na leto

Aj vaša spálňa by mala dostať na leto nový šat. Nové posteľné obliečky sú šikovný spôsob, ako osviežiť vzhľad spálne, ale aj poraziť horúčavu. Na letné obdobie si vyberte ľahké bavlnené posteľné obliečky. Osviežte farebnú paletu vo vašej spálni a vyberte si svetlejšie farby.

TIP: ľahký prehoz na posteľ v jasných odtieňoch ako biela, krémová alebo svetlo modrá osvieži spálňu aj počas dňa.  Prehozy v týchto farbách počas dňa absorbujú menej tepla.

Bavlnené posteľné obliečky sú priedušné a počas letných dní vás ochladzujú. Nie každá bavlna je však rovnaká. Vyberte si nové posteľné obliečky s egyptskej bavlny, ktoré sú prirodzene antimikrobiálne a ani čas nestratia svoje vlastnosti. Egyptská bavlna je naviac veľmi jemná, čo dodáva luxusný pocit.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.