Smart televízory: Zábava, na ktorú ste boli zvyknutí len v mobile či tablete

Smart TV poskytuje spotrebiteľom zábavné služby bez použitia počítača alebo tabletu. Áno, aj s pomocou smart televízora môžete nakupovať, počúvať a sledovať audiovizuálny obsah online, využívať sociálne siete, spúšťať aplikácie a hrať rôzne hry.

Poďte sa spolu s nami presvedčiť o všetkých výhodách, ktoré vám tieto moderné zariadenia ponúkajú.

V čom sa Smart televízory líšia od klasiky?

Hlavným rozdielom medzi Smart TV a televíziou v jej tradičnom zmysle je, že si sami vyberáte obsah, ktorý chcete sledovať alebo počúvať. Do vášho zariadenia ho možno doručiť ako pomocou značkových aplikácií, tak aj vo forme jednotlivých filmov a TV programov.

To všetko umožňuje zaobísť sa nielen s klasickým pripojením na spoločnú domovú anténu, ale aj bez platenej káblovej televízie.

Smart TV v televízoroch od rôznych výrobcov je založená na niektorej z mnohých platforiem, ktorých výhody môžete pohodlne využívať cez kvalitné diaľkové ovládače.

Okrem televízorov sú Smart TV dostupné aj v samostatných set-top boxoch, prijímačoch a Blu-Ray prehrávačoch. Stačí si vybrať pre vás to najlepšie riešenie.

Výhody Smart televízorov

Nakupujete, nahrávate a prehrávate iba obsah, ktorý potrebujete;

Máte prístup k desiatkam tisícov kvalitných videí na YouTube a online rádiách, plnohodnotné surfovanie v prehliadači, rôznych klientov sociálnych sietí, internetové telefonovanie, hry a mnohé ďalšie. Okrem toho môžete počítač alebo mobil pripojiť bezdrôtovo a prenášať z neho dáta.

Ak si kúpite set-top box založený na operačnom systéme Google Android, získate prístup aj k obsahu z Obchodu Google Play: mnoho z viac ako milión aplikácií (väčšina z nich je zadarmo), mapovacie nástroje, vzdelávacie systémy, kancelárske aplikácie na prácu s dokumentmi a dokonca aj poštou GMail.

Môžete pripojiť klávesnicu alebo myš, ako aj iné ovládače: týmto spôsobom sa výrazne rozširuje pohodlie pri konzumácii obsahu.

Napokon, na rozdiel od podobných technológií, moderné smart televízory majú veľkú budúcnosť. Aj preto je touto technológiou vybavených čoraz viac televízorov a set-top boxov, aplikácie sú vydávané vo veľkom počte.

A vy sa o tom ich výhodnou kúpou na Bendr.sk môžete presvedčiť.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.