Uprising Festival 2018 v Bratislave

V dňoch 24.8. – 26.8.2018 sa uskutoční Uprising Festival 2018 na Zlatých Pieskoch v Bratislave. Jedná sa už o 11. ročník tohoto festivalu.

S bratislavským Uprisingom sa každoročne spája aj atraktívny elektronický line-up pre pokročilejšie nočné hodiny. Ani tento rok nespravili organizátori výnimku a na jedenásty ročník Uprisingu mieria 24.-25. augusta drumnbassové hviezdy z Veľkej Británie: Dub Phizix & Strategy a High Contrast live show.

Dub Phizix & Strategy nie sú žiadnou novinkou na dnb scéne. Zohratá dvojka má na konte hneď niekoľko kultových trackov, ktoré oslovili široké spektrum publika, ako bola napríklad spolupráca so Skeptical a ich výsledný Marka či Buffalo Charge. Dub Phizix stiera hranice medzi lámanými beatmi a ďalšími žánrami tak prirodzene ako iní dýchajú a s MC Strategy predstavili svoju show na všetkých kontintentoch sveta.

High Contrast je pojem už od neskorých 90. rokov. Svetový producent,  vyhľadávaný širokým spektrom interpretov vrátane popovej Adele, Kanye Westa či DJ Fresh, si získal masívny prehľad v hudbe takým skromným začiatkom ako predajca v obchode s tanečnou hudbou. Odvtedy ušiel High Contrast kus cesty, vďaka spolupráci s legendárnou kapelou Underground sa dostal dokonca aj k príprave hudby na otvárací ceremoniál olympijských hier v roku 2012. A že má tento britský hudobník zmysel pre veľkolepú show, dokazuje aj svojou ospevovanou live show s kapelou, s ktorou prichádza vôbec po prvýkrát do našich končín práve na Uprising Festival.

Lístky zakúpite na webe uprising.sk kde takisto nájdete aj kompletný program na jednotlivé dni. Určite sa pridajte aj na event na facebooku a podporte Uprising 2018 v Bratislave.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.