Vonkajšie i vnútorné tienenie okien pre váš maximálny a celoročný komfort

Teraz v lete je to aktuálne a najviac žiadané, no ani v zime vám nebude kvalitné tienenie okien a ich okolia na škodu. Správne a kvalitné tienenie okien sa postará o súkromie interiéru, jeho lepší teplotný i svetelný komfort. Aby to ale platilo, musíte si v závislosti od charakteru umiestnenia a veľkosti i typu okien vedieť túto techniku správne vybrať.

My by sme vám odporučili, aby ste to vyskúšali s japonskými stenami a markízami. Je to dokonalá kombinácia vonkajšieho i vnútorného tienenia okien, ktorá sa postará o váš celoročný komfort a pohodlie. Poďme sa spoločne o tom presvedčiť.

V čom vynikajú moderné japonské steny?

Japonské rolety alebo japonské steny nielen chránia pred slnečným žiarením, sú aj moderným a elegantným doplnkom interiéru. Ak potrebujete zatieniť miestnosť bez toho, aby ste ju zaplnili hrubým štýlom žalúzií, potom môžete použiť látky s efektom plného tienenia. Ohňovzdorné tkaniny sú obľúbené v kanceláriách a materiály zo sklenených vlákien uvítajú alergici.

Moderné japonské steny poskytujú alternatívu k vertikálnym žalúziám a dajú sa použiť aj na zatienenie veľkých plôch, ako aj na oddelenie veľkých miestností. Široký výber farieb a dekorov vám pomôže vytvoriť si vlastnú špeciálnu a jedinečnú kombináciu.

Medzi ich ďalšie a dobré výhody patrí originálny dizajn pre komplexné zatienenie bez ohľadu na počet okien alebo krídiel. Veľkým bonusom je aj možnosť elektrického ovládania, ktoré zlepšujú profily z extrudovaného hliníka v konkrétnej farbe.

Prečo si spríjemniť bývanie s markízou?

Markízy ponúkajú majiteľom domov štýl aj krásu a zároveň prinášajú cenný tieň do vášho domova. Markízy chránia vašu rodinu pred škodlivým UV žiarením až na 94 %. Rozširujú obytný priestor vášho domova, takže je to ako pridať lacnú prístavbu miestnosti. Dokážu dodať vášmu domovu šarm a osobitosť a premeniť obyčajnú fasádu na niečo výnimočné. Štýlové markízy dokážu odlíšiť váš domov od ostatných.

Čo je dnes dôležité a určite to čoskoro oceníte? Ukázalo sa, že markízy v podstatnej miere znižujú účty za klimatizáciu a navyše chránia váš nábytok a koberec pred vyblednutím. Okrem svojej atraktivity, markízy udržia váš domov oveľa chladnejší počas horúčav letných mesiacov. Pomáhajú znižovať náklady na klimatizáciu tým, že znižujú množstvo tepla, ktoré preniká do vášho domova až o 77 %. V prípade, že ich služby nebudete potrebovať, stačí ich jednoducho zrolovať a nikto o nich nemusí nič vedieť.

No čo poviete, nie sú to skvelé a jednoduché riešenia na kompletné tienenie vášho interiéru a exteriéru na celý rok?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.