Guličky, ktoré robia váš deň ešte príjemnejším

Náš svet je plný činnosti, ktoré nie sú pre naše telo vždy ideálne, napriek tomu nám uľahčujú zvládanie mnohých nepríjemných stresových situácií. A nie je to len káva, vďaka ktorej si zľahčujeme prácu a celý náročný deň. V mnohých situáciách vám môžu spríjemniť fungovanie aj ochutené a 100 % Vegan guličky.

Ak vám chýbajú obľúbené mentolové cigarety, ktoré boli pred nedávnom na našom trhu zrušené, môžete vyskúšať obľúbené ochutené guličky do cigariet a zistiť sami, aký pôžitok prinášajú?

Prírodné a bez toxických zložiek

Či už je to mäta alebo mentol, ktorý vám chýba od zákazu výroby ochutených cigariet, alebo chcete extra príchuť, potom sú pre vás tieto prírodné guličky ako stvorené.

Všetky tieto úžasné kapsuly sú vyrobené zo 100 % potravinárskej a Vegan esencie a neobsahujú žiadne škodlivé alebo toxické zložky. Bez obáv a s očakávaným pôžitkom si tak môžete svoje voľné a náročné chvíle užiť doslova plnými dúškami.

Vychutnajte si svoju obľúbenú príchuť s MR-Blast aplikátorom

Vychutnávanie ochutených guličiek do cigariet sa ešte viac zjednodušuje so špeciálnym aplikátorom. Univerzálny MR.Blast aplikátor, ktorý má mimochodom svoju registrovanú ochrannú známku, sa dá použiť v akomkoľvek filtri bežnej veľkosti, ktorý obsahuje aj pätky Iqos. Do tohto typu cigariet netreba ale guličky vtláčať príliš hlboko, pretože by sa mohol filter pri snahe o puknutie uličky poškodiť.

Vďaka minimálnej veľkosti a hmotnosti aplikátora ho jednoducho nosíte na kľúčoch vždy pri sebe a s dostatočnou zásobou ochutených guličiek si tak môžete klasiku premeniť na neuveriteľný zážitok plný rôznych príjemných chutí.

Ak teda máte chuť na niečo nové, prečo to neskúsiť s týmito 100 % VEGAN guličkami.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.