Výhody vlastnej autonómnej kanalizácie

Presťahovali ste sa z mesta do domu v odľahlej časti vidieka? Tento luxu je na nezaplatenie. Pokiaľ však nemáte prístup k verejnej kanalizácii, môže sa príjemné bývanie zmeniť na horor.

A pritom stačí tak málo, umiestniť na pozemok kvalitnú žumpu z Bratislavy.

Áno, možno je dočasná vonkajšia toaleta tiež krajné riešenie, zima, muchy a neznesiteľný zápach vás však veľmi rýchlo vyvedú z omylu. Výhody autonómneho kanalizačného systému v podobe žumpy by vás mohli presvedčiť tiež.

Prečo je vlastná žumpa dobré riešenie?

Každý, kto sa pevne rozhodol žiť mimo mesta a nemá možnosť sa napojiť na verejnú kanalizáciu, potrebuje autonómny kanalizačný systém! Aké výhody vám toto riešenie prináša?

  • Máte teplé WC v dome.
  • Čistenie a odvádzanie odpadových vôd. Žiadny zápach, pôda a podzemné vody nie sú znečistené.
  • Práčka, sprcha a umývadlo sú s odtokom do kanalizácie.
  • Úspory na údržbe. Odčerpávanie a čistenie raz ročne alebo raz za 6 mesiacov, v závislosti od spotreby.
  • Vďaka kanalizácii je život v prírode rovnako pohodlný ako v meste. Musíte však pochopiť, ktorá žumpa je pre vás to pravé riešenie.

Certifikovaná lacná žumpa vám ušetrí nielen peniaze, ale aj čas a starosti.

Nezabudnite na správne umiestnenie na pozemku, zaobstaranie poklopu s vetraním a dbať na to, aby sa do nádoby a potrubia nedostalo nič viac okrem vody a toaletného papiera.

Stačí si vybrať model s dostatočným objemom, vykopať jamu a čakať, kým vám toto autonómne kanalizačné zariadenie dovezieme až priamo k vám domov.

Tak už žiadne starosti a len príjemné radosti.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.