Ak vám nepomáhajú ani tie najdrahšie krémy na vrásky, máme riešenie

Vzhľad prvých vrások a iných prejavov starnutia je proces, ktorému sa nedá zabrániť a celkom ho zastaviť. S vekom sa začínajú tvoriť na našej pleti kožné záhyby rôznych hĺbok, čo nám najviac prekáža na tvári a tak trochu aj prezrádza náš vek.

Prvé vrásky sa ale môžu objaviť aj v mladom veku. Najčastejšie je to však v dôsledku prirodzeného procesu poškodenia a rozpadu kolagénových vlákien, ku ktorému dochádza s pribúdajúcim vekom. Riešením sú krémy na vrásky.

Vaše problémy vyriešia v Ryant Clinic

Napriek tomu, že vzhľad vrások na tvári je prirodzený a nevyhnutný proces, moderná estetická kozmetika a estetický priemysel ponúkajú celý rad procedúr a prípravkov, ktoré udržujú pleť mladú tak dlho, ako je to len možné. A o niečo veľmi podobné, ak nie ešte lepšie, sa snažia aj odborníci a tí najväčší profesionáli na estetickú medicínu a chirurgiu v Ryant Clinic.

Ak vám s procesom starnutia a jeho vonkajšími prejavmi nedokáže pomôcť ani ten najdokonalejší krém s jeho unikátnym zložením. Na tejto klinike vaše problémy s vráskami vyriešia jednoducho a rýchlo, pričom nepotrebujete po svojom boku žiadneho bohatého investora!

Hĺbka vrások rozhoduje o úspešnosti zákroku

Vrásky na tvári sú klasifikované podľa svojej hĺbky. Nie je to len podmienené rozdelenie, ale vážny základ pre výber správnej metódy na opravu a predpísania procedúr.

Hĺbka vrások sa vyznačuje povrchovými, strednými a hlbokými vráskami. Povrchové záhyby  ovplyvňujú len epidermu. Tieto jemné vrásky vyzerajú ako slabé čiary, ktoré nemusia byť hneď dôvodom procesu nastupujúceho starnutia, ale nedostatočnej hydratácie pokožky. Čo môžete samozrejme veľmi jednoducho napraviť stravou a správnou starostlivosťou.

Ak sa tieto vrásky neriešia a prehlbujú,  postupujú potom do hlbších vrstiev pokožky. Hlboké vrásky sú však už aj výrazné záhyby, ktorých tvorba sa netýka len vrstiev kože, ale aj podkožného tukového tkaniva.

Príčina vzniku hlbokých záhybov na tvári je v mnohých ohľadoch spojená s gravitačnou ptózou (poklesom) tkanív, pretože svalový tonus sa s vekom zoslabuje a konkrétna časť tela stráca svoju pevnosť a pôvodný tvar.

Dať všetko do pôvodného stavu jednoducho niektoré kozmetické produkty potom už nestačia. S tým a mnohými inými kozmetickými problémami vám však na tejto klinike pomôžu a k maximálnej spokojnosti vyriešia každý jeden detail. Netreba sa toho báť a v prípade záujmu vyskúšať. Prípadne siahnuť po káve, ktorá tiež pomáha odstraňovať vrásky.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.