Singláči, bez kondómu ani na krok!

Byť single má svoje výhody, ale aj nevýhody. Aj napriek tomu, že máte pokoj od emočných výlevov svojho partnera, tak vo vašej hlave začínajú neposedne blúdiť rôzne hriešne myšlienky? Vaše sexuálne chute sa dostávajú do bodu varu, a preto je čas ich trochu schladiť.  Čo tak si dopriať dráždivého milovania, po akom túžite? Môžeme byť úžasní milenci, no aj napriek tomu nám dokáže aj drobná maličkosť ako kondóm, pokaziť celý večer. Veď nie nadarmo sa my muži vyhýbame týmto strašiakom. Ale nie je kondóm, ako kondóm. Teraz si aj vďaka tejto antikoncepcie môžete užiť bezpečný sex plný vzrušenia a vášne.

 

Dôveruj, ale preveruj

Vzťah je už minulosťou, preto sa čím skôr prispôsobte svetu singláčov, v ktorom to funguje o trochu inakšie, najmä čo sa týka milostného života. Už to nie je vaša pekná partnerka, ktorú ste tak dobre poznali, ale je tu sexi dračica, ktorá sa nedočkavo teší, kedy sa vrhne na vaše rozpálené telo. Len pozor, aby vám rozum nezastavila a nechali sa tak obalamutiť ženskými trikmi . Môže byť síce krásna s množstvom milých a sladkých slov, ale nie ste hádam malí chlapci, ktorí sa nevedia ovládať. Nezabudnite na kondóm, aby ste nemuseli spomínať na divokú noc ako na  hororový večer svojho života.

Pohlavné choroby nie sú raritou

Krásne ženské telá so sebou môžu prinášať okrem príjemných posteľových hier aj nemilé prekvapenie, akými sú pohlavné choroby. V dnešnej dobe už nie je raritou, ak sa vo vašom okolí objaví sexuálny partner s ochoreniami ako syfilis, kvapavka alebo genitálny herpes, ktoré si nik z nás nepraje. Nie sú síce rozšírené ako nádcha či alergia, ale určite nechcete pokúšať šťastie a zažívať týždne nepokoja. Zaručeným spôsobom, ktorý vás ochráni nie len pred pohlavnými ochoreniami, ale aj počatím dieťaťa, sú kondómy. Hlavne ak ste single a nemáte stáleho partnera, dbajte na ochranu. Nebuďte ľahostajní a starajte sa o svoje telo! Je to totiž jediné miesto, v ktorom budete musieť žiť do konca svojho života.

Letní strašiaci

Letné obdobie prináša okrem relaxu a zábavy aj krásne vyšportované ženské telá, ktoré našim očiam takmer nikdy neuniknú. Hormóny sa bláznia a našou mysľou prechádzajú tie najerotickejšie myšlienky, aké len v daný okamih môžu. Leto je síce krásne a vhodné obdobie na zoznámenie sa s mladou brunetkou, ale tu sa stretávame s druhým nemilým prekvapením, akými sú kvasinky. Počas týchto teplých mesiacoch dochádza k premnoženiu baktérii, ktoré majú za následok vznik kvasinkových infekcií, ktorého nositeľkou je takmer každá druhá žena. Kúpanie sa v chlorovaných bazénoch a popíjanie sladkých drinkoch ženám len a len zhorší zdravotný stav. Preto si aj my muži musíme dávať pozor a byť  informovaný o stave sexuálnej partnerky, aby sme si od nej okrem uspokojenia neodniesli aj infekciu sprevádzanú neúnosným svrbením a pálením. Radšej volím kondóm ako kvasinky.

Alergia na latex

Túžite po bezpečnom sexe, ale bráni vám v tom alergia na latex? Niektorí z nás nedajú dopustiť na kondómy, ale čo s tým, ak je partnerka na ne alergická?Aj na toto máme riešenie, pretože existujú takzvané kondómy pre ženy. Pre mužov výhoda, pre ženy je to starosť na viac. Avšak je to len vec praxe a čoskoro sa to môže stať ich bežnou rutinou. Tento kondóm si môžu ženy zaviesť do pošvy aj 8 hodín pred samotným pohlavným stykom. Nie je to nič náročné, preto sa nebojte zmien a vyskúšajte tieto kondómy pre ženy.

Ultratenké kondómy

Mojim riešením pre bezpečný, ale najmä kvalitný vášnivý sex, sú ultratenké kondómy. Mnoho mužov neznáša kondómy, pretože sex s kondómom je ako jesť rezeň cez alobal. No všetko záleží aj od vášho výberu. Možno ste nepočuli alebo ste ešte nevyskúšali ultratenké kondómy od www.top-sexshop.sk, ktoré vám zabezpečia komfortnú a bezpečnú jazdu v nejednej ženskej posteli. Okrem toho sú cenovo dostupné a počas sexuálnych aktivít ich absolútne necítite. Môžete si teraz dopriať vášne a príjemných dráždivých chvíľ bez akýchkoľvek trapasov.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.