Ako sa teraz nakupuje v Metre? Pri čakaní dostanete čaj, alebo kávu

Aspoň v krátkosti pár informácii o priebehu nákupov v Metre. Obchodný dom vhodný pre živnostníkov s možnosťou nakúpiť veľké balenia potravín a tovaru má svoje kvality, ale tie skôr naozaj ocenia len tí, čo berú tovar vo väčšom množstve. Naše zistenie z posledných dní je pri porovnávaní cien naozaj zaujímavé. Mixér Zelmer, ktorý v Tescu stojí 18,90 € stojí v Metre viac aj bez dane. Mrazený losos má dokonca nepochopiteľnú cenovku, z ktorej nedokážete sprvu pochopiť, že sa počíta na kúsky vo vnútri a celé balenie vás tak vychádza o 6 € viac ako podobné balenie v Hypernove. Zašli sme aj pozrieť Kofolu, kým v obchodných sieťach sa cena pohybuje okolo 0,79,- € v Metre je cena výrazne vyššia. Pri LCD televízoroch sme sa naozaj sklamali. Niektoré ceny akoby sa za celé mesiace nezmenili, a niektoré nám známe modely mali vyššiu cenu než v iných obchodoch. Pri televízoroch a alkohole sa nám ale ceny pamätali najlepšie.

Porovnávali sme aj nemenované značky alkoholických nápojov typickej tradičnej slovenskej produkcie a z 5 porovnávaných bola len pri jedinom jednom výrobku lacnejšia cena než v iných predajniach. Z klasického nákupu na jeden vozík sme narazili aspoň na niektoré kozmetické balíčky, ktorých cenu sme na iných miestach síce neoverili, ale cena sa zdala byť zaujímavá a prijateľná. Okrem toho dlhé čakanie v radoch pri pokladniach spríjemnila naozaj slušná pozornosť – pani s vozíkom, ktorá rozdávala čakajúcim čaj, kávu a punč. V tej chvíli sa dá odpustiť Metru tých pár podivných cenoviek a vyšších cien. Pri nákupe nad 111 € samozrejme aj tento rok môžete získať vianočného kapra a šumivé víno Hubert k tomu.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.