Ako tipovať zápasy MS v hokeji v Bratislave a neprehrávať?

Tipovanie zápasov MS v hokeji je stále aktuálne, keďže sa práve konajú u nás v Bratislave. A ak chcete byť úspešný, je potrebné držať sa niekoľkých pravidiel, pretože, pokiaľ viete ako na to, stávky na hokej môžu byť viac ako úspešné.

Emócie nepatria do stávkovania

Každé nové stávky na hokej by mali byť výsledkom racionálneho rozhodnutia a analýzy. Nevyšlo vám niekoľko posledných tiketov? Zachovajte pokoj a nesnažte sa za každú cenu rýchlo získať to, o čo ste prišli.

Uponáhľané rozhodnutia pod vplyvom emócií vám pravdepodobne nič dobré neprinesú. Taktiež sa nenechajte strhnúť okolím a  tipujte podľa vlastného uváženia, alebo sa poraďte s niekým, kto už má na svojom konte skúsenosti a výhry.

Neriaďte sa iba kurzom

Tipovať iba podľa kurzov k úspechu nevedie. Pre dobré tipovanie na MS 2019 to platí rovnako, pretože takéto šampionáty bývajú zdrojom mnohých prekvapení.

Vo všeobecnosti sa dá povedať, že by ste mali mať prehľad o športe, na ktorý si podávate stávku. Akú sezónu má za sebou kľúčový hráč? Nebol nedávno zranený? Aké sú bilancie vzájomných zápasov? Je reprezentačný výber v plnej sile, ale mu chýbajú najdôležitejší hráči?

Toto sú len niektoré z otázok, ktoré by ste si mali položiť. Jedna vec je kurz a druhá množstvo malých detailov, ktoré môžu rozhodnúť.

Bankroll management

Aby ste neprehrali viac, ako si môžete dovoliť stanovte si bank, teda sumu peňazí, o ktorú  si môžete dovoliť prísť. Nech ide o akékoľvek sumy peňazí odporúča sa dávať na jeden tiket 2-5 % z banku.

Ak ste v stávkovaní nováčik, držte sa pri zemi na úrovni 2-3 %. Keď máte dobré obdobie a vyhrávate, je lákavé stávky zvyšovať. Určite by ste ale nemali podľahnúť eufórií a radšej sa držať nastaveného systému.

Stačí jeden zlý tiket a vaše predchádzajúce výhry sú razom preč. Bankroll vás môže udržať nad vodou, ak sa určité obdobie nedarí, ale pri nerozumnom konaní, ale príliš dlhej sérií prehier vás pred krachom nezachráni. My vám prajeme pri tipovaní šťastie a dobrý odhad.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.