Central five: Podnikanie päť minút od centra!

Petržalka sa v posledných rokoch zaradila medzi najlukratívnejšie časti Bratislavy. Chcete aj vy patriť medzi tých, ktorí si užívajú benefity podnikania v tejto štvrti? Takéto výhody ponúka administratívna budova Central Five!

Administratívna budova CENTRAL FIVE je situovaná na Ševčenkovej ulici v Petržalke a nájomcom ponúka kancelárske priestory na celkovej rozlohe viac ako 8 900 metrov štvorcových. Kanceláriu si tak môžete zriadiť na jednom z deviatich nadzemných podlaží, na prízemí Central Five sa nachádzajú obchodné priestory.

Budova ponúka príjemné pracovné prostredie, kancelárie sú vybavené zdvojenými podlahami, otvárateľnými oknami, zníženými podhľadmi, samozrejmosťou je aj klimatizácia. Ak potrebujete, kancelárske priestory je možné flexibilne meniť podľa vašich predstáv a požiadaviek. Predstavte vašim obchodným klientom moderné a reprezentatívne kancelárske priestory, ktoré sa nachádzajú v blízkosti mesta a rôznych dôležitých mestských bodov.

Central Five

Dostupnosť autom je prvotriedna

Medzi benefity tohto projektu patrí najmä krátka vzdialenosť od centra mesta, vynikajúca dostupnosť autom a MHD, nepretržitý vstup do budovy a mnohé iné výhody. V blízkosti Central Five nájdete rôzne reštauračné zariadenia, občiansku vybavenosť a ďalšie služby, ktoré táto obľúbená komerčná zóna Bratislavy 5 ponúka. Napojenie na diaľnicu D1 trvá približne tri minúty, do centra mesta je to päť minút.

V bezprostrednom okolí objektu Central Five sa nachádza Železničná stanica Petržalka, nákupné centrum Aupark i zástavka MHD. Nájomcovia si okrem spomínaných výhod pochvaľujú aj pokoj samotnej lokality, možnosti športového a kultúrneho vyžitia a variabilitu samotných priestorov. Central Five je mimoriadne obľúbeným administratívnym komplexom s prvotriednymi priestormi, ktoré vyhovujú aj tým najnáročnejším klientom.

 

 

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.