Bývanie v Bratislave a jeho vymoženosti

Hlavné mesto Slovenska ponúka nespočetné množstvo príležitostí v pracovnom, kultúrnom, športovom a rodinnom vyžití. Mladé rodiny či podnikatelia dennodenne hľadajú miesto kam hlavu skloniť. Nech sa páči , pár z nich vám predstavíme.

Magazín pre každého

Na webovom portály forlis.eu máme pre vás prichystané aktuálne stavebné projekty v meste Bratislava. Inšpirujte sa a vopred si dohodnite obhliadku bytových a nebytových jednotiek. V nasledujúcich riadkoch vám predstavíme aktuálne projekty mesta Bratislava.

Premiére byty

Staré mesto, časť Bratislavy sa môže pýšiť obytným komplexom, ktorý sídli na Šancovej ulici. Priestory o rozlohe 32 až 100 m2 sú vybavené loggiou, vlastným balkónom a zelenou terasou. V ponuke nenájdete len priestranné byty a apartmány, ale aj kancelárske priestory pre rozvoj podnikateľských sfér.

Finep šanoc´va staré mesto byty na predaj

Samozrejmosťou je vlastné parkovacie miesto v podzemnej garáži.

Danubius One

Hľadáte byty na predaj v Bratislave? V prvom rade treba vziať do úvahy ich polohu, občiansku vybavenosť a dispozičné riešenie. Projekt Danubius spolu so susediacimi bytovkami vytvára harmonický vnútroblok doplnený o zeleň, plánovanú prístavbu kaviarne a pekárne. 13 poschodí vám umožňuje výhľad nielen na Bratislavský hrad ale aj panorámu okolia. Ponúka klimatizované byty o výmere od 38 m2 až 170 m2, samozrejme aj s výťahom.

Jégého alej

Bytový projekt, ktorý je susedom projektu Danubius ponúka k dispozícii až 53 bytových jednotiek, od jednoizbových bytov až po apartmány o rozlohe 49 až 125 m2. Lodžia, vlastný balkón alebo terasa je súčasťou každého bytu v závislosti od jeho rozlohy. Tichá obytná lokalita sa nachádza v Ružinove neďaleko fontány lásky.

Byty na predaj Bratislava

Občianska vybavenosť

Dostupnosť služieb, dopravného spojenia, škôlok či škôl nie je výnimkou. Ak hľadáte domov v pokojnej štvrti, kde máte o všetko postarané, práve Bratislava tieto možnosti ponúka.