Donáška jedla v Bratislave

Pracujete na home-office a nestíhate si navariť vlastné jedlo? Nemusíte zúfať! V Bratislave existuje veľmi veľa možností donášky jedla za výhodnú cenu. Okrem samotných reštaurácií, ktoré riešia donášky jedla vo vlastnej réžií, existujú aj tzv. donáškové služby, cez ktoré si viete objednať jedlo z rôznych reštaurácií na jednom mieste

V tomto článku sa pozrieme práve na jednotlivé spoločnosti, ktoré ponúkajú donáškové služby jedla v Bratislave

Donáška jedla Wolt

Wolt je progresívna donášková služba, ktorá vznikla ako startup v roku 2014 vo Fínsku. Od roku 2019 pôsobí aj na Slovensku, kde začali s donáškou jedla v Bratislave a postupne sa dostali aj do ďalších miest. 

Wolt tak vytvoril na Slovensku veľmi dobrú kokurenciu portálu Bistro.sk (o ktorom sa dočítate viac v ďalšej sekcií článku), vďaka čomu sa výrazne znížili ceny za jednotlivé donášky na oboch portáloch.

K dnešnému dňu (20.5.2021) pôsobí spoločnosť Wolt na Slovensku v  7 mestách:

 • Bratislava
 • Banská Bystrica
 • Košice
 • Žilina
 • Nitra
 • Prešov
 • Trnava

Wolt donáška jedla v Bratislave

Zdroj: wolt.sk

Cez portál wolt.sk si viete objednať akékoľvek jedlo, na ktoré máte práve chuť. Medzi najčastejšie objednávané kategórie jedál patrí: 

 • Burger
 • Európska kuchyňa
 • Ázijská kuchyňa
 • Pizza
 • a samozrejme rôzne dezerty.

Wolt je v podstate platforma na doručovanie jedla, ktorá prepája hladných zákazníkov, skvelé reštaurácie a šikovných kuriérov.

Zaujímavosťou je aj to, že kuriéri Woltu doručujú jedlá nie len na autách a skútroch, ale aj na bicykloch v závislosti od ročného obdobia. V lete si v Bratislave môžete všimnúť práve najviac “doručovateľov cyklistov”, čím chce Wolt podporovať ekologickú stránku.

Wolt Bratislava promo kód

Ak sa rozhodnete objednávať cez Wolt, odporúčame siahnuť po tzv. promo kóde (zľavovom kupóne), ktorým môžete výrazne ušetriť. 

Odporúčame sledovať túto stránku: https://bonipo.sk/obchody/wolt-comsk – na ktorej nájdete vždy aktualizovanú ponuku promo kódov. Aktuálne viete využiť kupón “BONIPO” a získate zľavu 2€ na každý z prvých troch nákupov.

Donáška jedla v Bratislave cez Bistro.sk

Bistro.sk je najväčším a najstarším portálom na donášku jedál po celom Slovensku. 

Aktuálne je na portáli zaregistrovaných viac ako 1800+ reštaurácií. V Bratislave si viete objednať jedlo z viac ako 500+ rôznych reštaurácií, kde tiež ako v prípade Woltu nájdete všetky kategórie a druhy jedál, na ktoré si len zmyslíte.  

Zľavový kód Bistro.sk

Rovnako ako v prípade Woltu, aj na portál Bistro.sk existujú rôzne zľavové kódy, ktorých využitím dokážete výrazne ušetriť na cene doručenia jedla. Pre zľavové kupóny na portál Bistro.sk sledujte túto stránku, na ktorej nájdete vždy aktualizovaných zoznam kupónov: https://bonipo.sk/obchody/bistro-sk.  

Ďalšie možnosti donášky jedla v Bratislave

Ak nenájdete vašu obľúbenú reštauráciu ani na jednom z vyššie uvedených portálov alebo si z nich nechcete objednať, môžete si nižšie pozrieť zoznam ďalších reštaurácií, ktoré ponúkajú donášku jedla v Bratislave: 

Pizza Carla

Ak máte chuť na Pizzu odporúčame reštauráciu Pizza Carla, ktorá robí rozvoz po celej Bratislave. 

Donáška Pizza Carla Bratislava

V ponuke okrem Pizze nájdete aj rôzne cestoviny a talianske pochutiny. Nezabudnite využiť zľavu pri kúpe 2 kusov pizze máte tretiu iba za 1 € (tú najlacnejšiu samozrejme).

Viac info na: https://www.pizzacarla.sk

Engerau

Klasická reštaurácia, ktorá má v ponuke aj denné menu, takže na obedy určite odporúčame. Jedálny lístok a denné menu nájdete tu: https://www.engerau.sk/

Yakuza sushi

Pre milovníkov sushi odporúčame reštauráciu Yakuza sushi, ktorá má jedno z najlepších hodnotení v prípade sushi pochutín.  

Sushi Mushi

Opäť ako v prípade Yakuza Sushi aj Sushi Mushi sa orientuje na ázijské jedlá a tým pádom sushi nechýba ani v ich ponuke. Viac informácií o donáške nájdete tu: https://www.sushimushi.sk/sk/donaska/ 

A čo vy? Z ktorej reštaurácie si zvyknete objednávať? Napíšte nám dole do komentárov 🙂 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.