Hľadáte originálne prekvapenie? Prezradíme vám, na čo si dávať pozor pri výbere diamantového prsteňa

Krásny prsteň rozbúši ženské srdcia rýchlejšie, no veľa mužov má problém s jeho výberom. Aby bolo prekvapenie pre oboch milé, máme pre vás niekoľko rád, ako správnym výberom takéhoto prsteňa zaujať.

Prstene sú vysoko na zozname najobľúbenejších darčekov pre ženy. Nemusí ísť vždy len o zásnuby, krásny prsteň rozbúši ženské srdcia aj pri iných príležitostiach. No ako pri iných šperkoch, aj tu je výber pre mnohých mužov veľký problém.

Pokiaľ ale budete mať na pamäti niekoľko kľúčových bodov, vyberiete pre svoju milú ten najkrajší diamantový prsteň!

Kontrolný zoznam dôležitých faktorov pre dokonalý prsteň

Ak chcete dať žene prsteň, z ktorého bude mať radosť, mali by ste poznať veľkosť jej prstov. Pomôže vám aj tajný pohľad do jej šperkovnice. Jednoducho zmerajte priemer prsteňa, ktorý rada nosí, a pomocou tejto veľkosti prsteňa nájdite správny rozmer aj v obchode.

Prípadne existujú aj krúžky s nastaviteľnou veľkosťou, ktoré sedia (takmer) na všetky prsty.

Vo všeobecnosti treba prsteň vyberať s ohľadom na veľkosť ruky a dĺžku prstov , t. j. veľké a širšie obrúčky sa hodia na väčšie ruky, úzke modely sú tou správnou voľbou pre kratšie prsty. Ak má obdarovaná štíhle dlhé prsty, hodia sa jej takmer všetky prstene.

Najdôležitejším kritériom výberu tohto šperku je  individuálny štýl a osobné preferencie obdarovaného. Len ak sa prsteň hodí do vkusu ženy, bude ho rada nosiť.

Dobre prijímané sú aj bežné alebo špeciálne zásnubné prstene s diamantom s  osobnou správou. To možno vyjadriť prostredníctvom symbolov integrovaných do dizajnu, ako sú malé srdcia, hviezdy alebo zvieratá. Ďalšou možnosťou je osobné gravírovanie, ktoré nie je drahé, ale zanecháva trvalý dojem v pravom slova zmysle.

Ak si dáte na tieto jednoduché, no pritom dôležité detaily pozor, určite urobíte správnym výberom prsteňa obdarovanej osobe nesmiernu radosť.

 

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.