Jednoduchý spôsob, ako si získať dôveru klienta

Vysoká konkurenčná pozícia akejkoľvek modernej spoločnosti na trhu v našej ťažkej dobe je nemysliteľná bez neustáleho zlepšovania jej činností. Dosiahnete to aj pomocou zlepšovania kvality vyrobených tovarov alebo služieb. A veci, ktoré tieto hodnoty garantujú a potvrdzujú, sú medzinárodné a dobre známe normy ISO, ktoré definujú potrebné a základné pravidlá.

Získanie ISO certifikátu dáva spoločnosti nasledujúce zrejmé a nesporné výhody:

  • činnosť celej spoločnosti sa výrazne zlepšuje a zefektívňuje;
  • systém kvality organizácie pomáha znižovať náklady na riadenie a v dôsledku toho znižovať náklady na vyrobené výrobky;
  • pracovníci sa aktívne podieľajú na zabezpečovaní kvality výrobkov vo všetkých fázach ich životného cyklu, čo zvyšuje zodpovednosť za kvalitu ich vlastnej práce;
  • optimalizácia a zlepšenie už existujúcich obchodných procesov;
  • certifikácia umožňuje podnikom vstúpiť na vonkajší trh a smelo odolávať konkurencii medzi organizáciami s podobnými výrobkami;
  • nová a vyššia úroveň spolupráce nielen s partnermi, ale aj s klientmi.

Samozrejme, pre získanie týchto výhod a certifikátu musí spoločnosť splniť stanovené požiadavky a tiež niečo do toho aj investovať. ISO 9001 vo výhodnej cene si preto treba vybrať aj na základe spoločnosti, ktorá má právo na udelenie certifikátu.

Jednoduché udržiavanie dobrej konkurenčnej pozície na trhu

Podnik, ktorý implementuje tento systém kvality do svojho biznisu vyhráva minimálne v dvoch parametroch: zlepšenie kvality výrobkov a udržanie konkurenčnej pozície na trhu.

A práve to priamo ovplyvňuje blahobyt spoločnosti a všetkých jej zamestnancov. Preto môžeme pokojne tvrdiť, že certifikát s efektívne fungujúcim systémom kvality bude zárukou prosperity a dlhovekosti celej vašej spoločnosti!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.