Konferencia Make it Digital v Bratislave

Konferencia Make it Digital sa uskutoční 18.4.2018 na Fakulte Managementu UK (Odbojárov 10) v Bratislave.

Make it Digital“ je séria konferencií zameraná na odborné prednášky v oblasti digitálneho podnikania a online marketingu. Je určená pre malých a stredných podnikateľov, marketérov, špecialistov ale aj študentov.

Piata konferencia nesie názov Digital Marketing Masters a bude zameraná na trendy v online marketingu a prípadové štúdie priamo z rúk top spíkrov. Počas piatich hodín (17:00 – 22:00) sa vám predstaví 7 odborníkov z praxe, ktorí stoja za veľkými projektmi a najúspešnejšími online marketingovými agentúrami na Slovensku.

make-it-digital-spiker

Spíkri

Michal Pastier (Exponea) – O tom, ako vytvoriť komunikačný ekosystém novej značky, prečo by digitálne spoločnosti mali myslieť na fyzické symboly a prečo je najlepšou reklamou firemná kultúra, nám príde porozprávať Michal, jeden z top 100 európskych inovátorov podľa Res Publica, Google, Financial Times.

Kamil Aujeský (SamsiDigital) –  Ako čo najefektívnejšie pristupovať k digitálnym kampaniam, ale aj o tom, prečo sa v dnešnej dobe digitálni marketéri boja klientovi povedať dopredu odhad výkonnosti kampaní aj kde k tomu majú všetky potrebné dáta a čísla, nám povie online guru Kamil Aujeský.

Michal Woska (Triad Advertising) – Ako robiť kampane svetovej úrovne na Slovensku? Rady a inšpirácie ako obísť prekážky malého slovenského trhu a robiť reklamy svetovej úrovne a kreativity nám predstaví Martin Woska zakladateľ TRIADu, ktorý má v rukách veľkých klientov ako Pilsner Urquell, Adidas a pod.

Michal Král (Pricemania.sk – porovnanie cien tovaru) – Prečo a ako si zanalyzovať vašu on-line konkurenciu? Na túto a mnohé iné zaujímavé otázky z online prostredia nám zodpovie šikovný Michal zo spoločnosti PRICEMANIA, ktorého portál www.pricemania.sk dosiahol už po 3 rokoch fungovania 1 mil. návštev.

Juraj Sasko (Visibility) – Ako sa popasovať s výzvami online marketingu v roku 2018? Sú vyzvami automatizácia, GDPR či umelá inteligencia? Je to reálna výzva pre online marketing v roku 2018? S čím sa treba naozaj popasovať nám priblíži spoluzakladateľ spoločnosti Visibility, Juraj Sasko.

Matej Marček (2create) – V máji 2018 nás čakajú zásadné zmeny (nielen) v online marketingu. Ako byť na ne dokonale pripravený a zmeniť strašiaka na príležitosť? Zmeny v GDPR a mnohé zaujímavé novinky z online sveta nám priblíži riaditeľ digitálneho oddelenia 2CREATE Matej Marček.

Filip Kuna (Strossle) – Nebuď reklamnou prestávkou, buď show! Alebo „Klasický marketing je keď hovoríte svetu, že ste superstar a obsahový marketing je keď ukazujete svetu, že ňou naozaj ste.“ Túto tému nám priblíži Filip, ktorý, momentálne riadi slovenskú pobočku švédskeho Strossle.

make-it-digital-bratislava

SÚŤAŽ

Počas celej konferencie sa môžete tešiť na darčeky za súťaž, ako napríklad Samsung Galaxy A8 zaujímavé vzdelávacie kurzy a poukážku v hodnote 50 eur na nákup kníh. To všetko od našich skvelých sponzorov.

POZOR!!! Lístky si môžete zakúpiť v sieti Tickpo.sk!

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.