Lidl Bratislava – predajne a otváracie hodiny

Spoločnosť Lidl, ktorá je súčasťou maloobchodnej skupiny Schwarz so sídlom v Nemeckom Neckarsulme, je jedno z popredných spoločností týkajúcich sa maloobchodom v Európe. Maloobchodná spoločnosť LIDL je zastúpená v 30 krajinách sveta a v súčastnosti prevádzkuje približne 10 500 rôznych obchodov a viac ako 150 distribučných centier.

V Bratislave sa nachádza 16 predajní Lidl.

Predajne Lidl Bratislava

Na vyššie uvedených odkazoch nájdete podrobné informácie o jednotlivých predajniach v daných mestských častiach v Bratislave + otváracie hodiny Lidl predajní.

Lidl Bratislava adresa

Lidl Slovenská republika, v.o.s.,
Ružinovská 1E
IČ DPH: SK2020279415

Oficiálna stránka: www.lidl.sk

Lidl história

1973 – prvá predajňa Lidl bola otvorená v roku 1973 v Nemecku a zamestnávala zo začiatku 3 zamestnancov. V sklade bolo okolo 500 produktových radov. Do roku 1979 sa otvorilo šesť ďalších predajní.

1980 – otvorených je 300 obchodov po celom Nemecku, pričom každý obchod v priemere zamestnáva 7 ľudí a skladuje okolo 900 produktových radov.

1990 – prvá expanzia za hranice Nemecka, Lidl začal otvárať predajne vo Francúzsku. Postupne sa pridávajú ďalšie veľké krajiny v Európe a tiež Amerike. Milióny spokojných zákazníkov vedia nakúpiť vo viac ako 10 000 predajniach po celom svete.

2004 – spoločnosť Lidl vstúpila na slovenský trh v septembri 2004, keď otvorila prvých 14 predajní. Vďaka dynamickej expanzii a záujmu zákazníkov sa ich počet zvýšil na číslo 39.

2019 – v súčasnosti tvorí obchodnú sieť Lidl po celom Slovensku vyše 134 predajní, ktoré zásobujú 3 logistické centrá v Seredi, Nemšovej a Prešove. Vedenie slovenskej časti Lidlu sídli v Bratislave (na vyššie uvedenej adrese na začiatku článku) a zamestnáva viac ako 4000 zamestnancov (tento počet neustále rastie).

Do ktorej Lidl predajne chodíte nakupovať vy? Ste spokojný s cenami? 🙂