Obchodný dom Mercury už pár dní otvorený

V Bratislave je už niekoľko dní presnejšie od 4. decembra otvorený obchodný dom Mercury. Poľská sieť veľkých predajní, ktoré sa špecializujú na zariadenie a obklady kúpeľní, podlahy a nábytok otvorila svoju predajňu v blízkosti Mobelixu na Zlatých Pieskoch. Výdaj tovaru sa nachádza v budove vedľa. V samotnej predajni na veľmi veľkej ploche bolo počas sobotného dňa asi len 5 zákazníkov. Možno ľudí odrádza v podstate nereálnosť normálneho parkovania, ktorá odradila takmer aj nás. Neviete, kde môžete zaparkovať. Veľké parkovisko, ktoré vyzerá, že ta môžete ísť má ceduľu so zákazom vjazdu v nezrozumiteľnej podobe. Je tu prechod na parkovacie miesta cez dva betónové držiaky retiazky, ktorá bola stiahnutá ale širšie auto neprejde asi vôbec. Človek si nie je istý, či tu môže parkovať alebo nie.

Vchod do Mercury Marketu sa nachádza smerom od McDonald‘s a Mobelixu. Východ zas na bočnej strane. Ochotný personál vám pomôže, ak niečo potrebujete. Cenovo sa obchod podobá na niektoré iné obchody. Občas nájdete sortiment, ktorý je značne drahší než podobný produkt inde, inokedy zas nájdete zaujímavú cenu. Ako inak, obchod sa nemôže podobať na všetky ostatné a vo všetkom. Pôsobí však chladným dojmom, priestory na prízemí má obložené dlažbou podľa konkrétneho zariadenia a obkladu danej vystavovanej kúpeľne. Je dobré si tam prísť po inšpiráciu, alebo po materiál samotný. K niektorým cenovkám by sa hodil pomocník z personálu a k sedacím súpravám treba dodať, že medzi nimi možno nájsť aj mnoho kožených mohutných sedačiek, ktoré tvoria asi väčšinu sedačkového sortimentu. Celá predajňa pôsobí tiež dojmom výstavnej haly, kde máte možnosť si nájsť kúpeľne s reálne nasadenou dlažbou a obkladom. Ak rekonštruujete kúpeľňu, je tu možné naozaj nájsť množstvo inšpirácií, ale aj postrčenie do dlho odkladanej rekonštrukcie.

Mercury Market
Mercury Market
Mercury Market
Mercury Market
Mercury Market
Mercury Market
Mercury Market

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.