Prinášame vám tipy na 5 lacných ubytovaní v Bratislave

Bratislava, hlavné mesto Slovenska, láka mnohých najmä vďaka rôznym atrakciám a pekným historickým pamiatkam. Plánujete tú stráviť predĺžený víkend alebo dovolenku? V tom prípade nezabúdajte na ubytovanie. Ak neviete, ktoré zariadenie by pre vás bolo to najlepšie, pripravili sme si zopár inšpirácií na lacné ubytovanie vhodné pre rodiny, jednotlivcov aj páry.

Dimael hostel & apartments

Hľadáte príjemné ubytovanie pre menšie alebo väčšie skupiny v Rači? Dimael hostel & apartments je tou najlepšou voľbou. Apartmány ubytujú spolu až 70 ľudí, pre ktorých je k dispozícii 24 spální.

Dimael hostel & apartments

Množstvo lôžok však nie je jedinou výhodou. Turisti si okrem toho pochvaľujú aj čistotu, priestrannosť jednotlivých izieb a doplnkové služby, ako je napríklad kozmetika a masáže. Následne nechýba parkovanie a skvelá lokalita. Ubytovacie zariadenie sa totižto nachádza v centre mesta Bratislava.

PRO.RESTAV – PLUS

Pre turistov, ktorí chcú ušetriť na ubytovaní, je k dispozícii PRO.RESTAV – PLUS. Ide o jednoducho zariadenú ubytovňu, ktorú nájdete v Podunajských Biskupiciach. V blízkosti ubytovacieho zariadenia sa nachádza Lyžiarske stredisko Kamzík – Koliba a taktiež Letné kúpalisko Delfín.

PRO.RESTAV - PLUS
PRO.RESTAV – PLUS

Turisti, ktorí využili služby tohto zariadenia, hovoria o mnohých plusoch a benefitoch. Najväčším je výhodná cena, ktorá je v porovnaní s hotelmi alebo apartmánmi v okolí oveľa nižšia. Následne sa k benefitom radí aj čistota, pomerne pokojné okolie a skvelá lokalita na dochádzanie k pamiatkam a atrakciám.

Ubytovňa Uni

Ubytovňa Uni je perfektným lacným ubytovaním, ktoré sa nachádza v blízkosti Lyžiarskeho strediska Kamzík – Koliba, Letného kúpaliska Delfín a Hradu Bratislava. K dispozícii sú dvojlôžkové, trojlôžkové aj štvorlôžkové izby, vďaka čomu si na svoje príde úplne každý.

Ubytovňa Uni Bratislava
Ubytovňa Uni

A aké výhody videli v Ubytovni Uni ostatní turisti? Mnohí spomínajú najmä priestranné izby a skvelé ceny, vďaka ktorým ušetrili desiatky eur. Niektorí si pochvaľujú aj blízkosť k zaujímavým miestam a pamiatkam, a pravidelné upratovanie objektu.

Apartmán Bratislava ***

Apartmán Bratislava*** je výborným ubytovaním pre osoby, ktoré by chceli byť ubytované v Ružinove, prípadne hľadajú ubytovanie v dobre zariadenom apartmáne s výhodnou cenou. Apartmán poskytuje celkovú kapacitu pre sedem osôb. Nájsť v ňom môžete dve spálne, obývaciu miestnosť, kuchyňu, kúpeľňu bez toalety a samostatnú toaletu.

Apartmán Bratislava ***

Ubytovacie zariadenie Apartmán Bratislava*** má výbornú polohu. Vo vzdialenosti len zopár kilometrov sa nachádza Lyžiarske stredisko Kamzík – Koliba, Letné kúpalisko Tehelné pole a Hrad Bratislava.

Apartmán je čistý a priestranný. Turistom sa najviac páči dobrá vybavenosť, vďaka ktorej si môžu čokoľvek navariť. Plusom je aj dostatočný počet lôžok pre stredne veľké skupiny alebo rodiny, a čistota.

Penzión a ubytovňa Raki

Ak túžite po ubytovaní v pokojnej časti Bratislavy, za ktoré nezaplatíte stovky eur, stavte na Penzión a ubytovňu Raki. Toto ubytovacie zariadenie s wellness centrom sa nachádza na okraji Bratislavy v Petržalke. Poskytuje 22 izieb a má 30 spální, v ktorých sa môže ubytovať až 87 osôb.

Penzión a ubytovňa Raki

Väčšina ubytovaných videla najväčšie plus vo veľkom parkovisku, kde sa zmestí až 30 áut, v čistote a v blízkosti k niektorým atrakciám a zaujímavým miestam, ako je napríklad Jaskyňa Deravá skala alebo Rusovský hrad.

Ďalšie lacné ubytovania

Nenašli ste to, čo ste potrebovali? Netreba sa báť. V ponuke najväčšieho slovenského ubytovacieho portálu Hauzi.sk si môžete pozrieť ďalšie inšpirácie na lacné ubytovacie zariadenia. Zarezervujte si izbu za výhodné sumy a ušetrite pri cestovaní desiatky až stovky eur.