Vyskúšajte kvalitné tonery a náplne pre vašu tlačiareň

Dnes už mnoho domácností vlastní okrem počítača aj tlačiareň. Pri tlači dokumentov požadujeme najmä kvalitu a bezporuchovosť tlače. Často však tiež prihliadame jej cenu. Preto vám poradíme, aké sú vaše možnosti šetrenia v tejto oblasti.

Originálne alebo alternatívne tonery do tlačiarne?

Ak kupujete nový toner – náplň do tlačiarne, máte na výber z dvoch možností. Môžete si kúpiť originálny alebo alternatívny toner.

Originálne tonery vyrábajú výrobcovia tlačiarní. Vďaka tomu ponúkajú 100 % kompatibilitu s vaším modelom tlačiarne. Zaručujú vám tak bezproblémovú výmenu tonera bez poškodenia tlačiarne či samotného tonera. Originálne tonery do tlačiarne sú však o niečo drahšie. Je to kvôli ich značke.

Ak by ste chceli ušetriť na cene tlače, môžete si vybrať alternatívne tonery do tlačiarne. Zaručujú porovnateľnú kvalitu tlače za oveľa nižšiu cenu. V porovnaní s originálnymi produktami sa nemusíte obávať ani menšieho počtu vytlačených strán. Nemusíte sa báť ani zníženej kvality puzdra tonera či tonerového prachu. Alternatívne tonery do tlačiarne sa vyrábajú vždy len z nových komponentov a z kvalitných materiálov.

Na čo ešte myslieť pri kúpe alternatívneho tonera?

Pred kúpou alternatívneho tonera do tlačiarne sa presvedčte, že kupujete od overeného dodávateľa. Skontrolujte si tiež dĺžku poskytovanej záruky — minimálna dĺžka by mala byť 2 roky. Pre zabezpečenie kvality tlače by alternatívny toner mal spĺňať medzinárodné štandardy.

Tonery Canon

Ak hľadáte toner Canon, môžete si vybrať originálny alebo alternatívny produkt. Originálne náplne a tonery Canon vám zabezpečia tlač vysokej kvality pre čiernobiele aj farebné dokumenty. Môžete však ušetriť aj kúpou alternatívnej náplne či toneru.

Kompatibilné náplne Canon zaručujú vytlačenie rovnakého počtu strán ako originálne kvalitné tonery (náplne). Môžete sa spoľahnúť tiež na bezproblémovú výmenu a tlač bez neostrých detailov alebo zbytočných šedých šmúh na papieri.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.