Žiarivé nechty pre jeseň 2013

Krásne letné a teplé obdobie je za nami a začína pôvabná jeseň. Pre niekoho pochmúrne a depresívne obdobie, pre niekoho čas plný farieb a pestrosti. Prečo myslieť negativisticky, keď si môžeme dopriať radosti napríklad takýmto zdobením? Preneste sa do svojich detských čias, kedy ste si štetcami maľovali prírodu a jesenné listy nalepovali na výkres pre svoje mamičky. Teraz si môžete dopriať podobnej radosti, avšak vaše umelecké diela budú chválené nie len vašou rodinou. Upútate pozornosť ženských závistlivých pohľadov, no takisto vzbudíte pozornosť u nejedného sympatického muža. Ale ako? Gélové nechty sa stanú pre vás „plátnom“, kde môžete upustiť uzdu svojej fantázii. Nebojte sa tvoriť a ozdobte si svoje nechty podľa vlastných predstáv. Jeseň 2013 so sebou prináša novinky, no takisto aj zaručené ozdoby na nechty, ktoré z módneho okienka len tak rýchlo nevypadnú.

Novinkou je ombré
Tohtoročné leto doslova hýrilo novinkou, akou sú ombré vlasy. Avšak tento módny výstrelok nezasiahol len našu korunu krásy, no takisto oblečenie, doplnky a v neposlednom rade aj nechty. Takéto ombré nechty pôsobia jednoducho, no zároveň sviežo a mladistvo. Je len na vás, aké farby skombinujete, avšak pre toto obdobie by som volila farby ako červená, ružová, žlta alebo oranžová. Ozdobte sa a nechajte tak vyniknúť svoje prírodné alebo gélové nechty, ktorými zažiarite kdekoľvek. Ak si chcete vyskúšať toto novodobé zdobenie, tak postup nie je absolútne náročný. Zoberte si hubku na make-up, na ktorú naneste laky zvolených farieb. Najprv aplikujte jeden a vedľa neho hneď ďalší. Na čerstvo prelakovaný necht prikladajte hubku niekoľkokrát tak, aby sa vytvoril dúhovitý prechod. Následne ich zafixujte čírym lakom a módne ombré nechty sú na svete.

Chameleón na nechty
Viete, čo je chameleón? Áno, je to presne to zelené zvieratko so škúlavými očkami, ktoré dokáže meniť farby podľa nálady a životného prostredia. Chcete mať takéto zázračné nechty aj vy? Veď prečo nie! Ďalším hitom tohto leta sú chameleónové nechty, na ktoré budete potrebovať špeciálny chameleón UV gél. Nie je nič zábavnejšie a zaujímavejšie ako keď svojich priateľov prekvapíte meniacimi sa nechtami. Ako to funguje? Chameleón UV gél reaguje na svetlo, preto všetko záleží od uhla dopadu svetla na nechty. V jednej chvíli sú bordové a o pár minút sú telovej farby.
Ak túžite mať takýto chameleón UV gél, tak ho nájdete v špecializovanom nechtovom shope top-nechty.sk. Vaše gélové nechty sa tak stanú hotovým zvieratkom v utajení. Potešte týmto zdobením seba a aj svoje okolie.

Kamienky sú opäť IN!
Chcete pôsobiť luxusne s nádychom extravagancie? V takomto prípade sú kamienky pre vás ako stvorené. Sú vhodné nie len na príležitosti akou je stužková, ples alebo svadba, no čoraz viac žien ich volí na vytúženú party či oslavu s priateľmi. Dávajte si pozor na gýč, pretože ak aplikujete kamienky na všetky nechty, tak to dopadne katastrofálne. Na zdobenie voľte prstenník a maximálne aj prostredník, čím dosiahnete štýlové gélové nechty.

Jesenné kvety
S teplými slnečnými lúčmi sme sa už rozlúčili, ale prečo by sme sa mali aj s krásnymi a jemnými kvetmi? Tak si ich spoločne vytvorme na našich pazúrikoch. Je veľa možností ako dosiahnuť kvetinový efekt. Môžete si prácu zjednodušiť a použiť tak vodolepky na nechty alebo nálepky, ktoré jemne vytŕčajú. Majú 3D efekt, čiže vaše nechtíky budú pôsobiť ako hotová záhradka. Ale čo tak vyskúšať niečo originálnejšieho? Počuli ste o technike akou je water marble? Ide totiž o nezvyčajné zdobenie pomocou vody. Na zdobenie budete potrebovať misku s vodou, pomarančové drievko alebo zdobiace pero a farebné laky. V prvom rade kvapneme do misky s vodou priesvitný lak. Postupne začíname kvapkať jednotlivé laky rôznych farieb. Postupne sa nám vytvoria pestrofarebné kruhy, ktoré pomocou zdobiaceho pera môžete začínať tvarovať do požadovaného motívu. Možno sa vám to teraz zdá zložité, no vedzte, že nie je! Môžete dosiahnuť takýto prenádherný výsledok ako na obrázku, ktorý je umiestnený v tomto článku. Pomocou jednoduchej a zaujímavej metódy zdobenia si môžete vytvoriť neuveriteľné gélové nechty, ktoré vám bude závidieť nejedna žena. Nezabudnite si každý svoj „výtvor“ zafixovať čírym lakom alebo UV gélom, aby ste sa ním mohli pýšiť čo najdlhšie. Držíme Vám palce pri tomto skrášľovaní.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.