Hotel Galéria Spirit – Hotel v galérií, galéria v Hoteli

Hotel Galéria Spirit, alebo Motýlí dom v Bratislave Vám ponúka nielen oddych v príjemnom prostredí, ale aj umelecký zážitok. Ak túžite po niečom netradičnom, ak už nechcete byť ubytovaný v obyčajných a povedzme si pravdu tuctových hoteloch, máme pre Vás riešenie.

Moderný, extravagantný, luxusný, plný umenia a farieb, taký zdravý a pohodlný hotel v širšom centre Bratislavy. Práve to je Hotel Galéria Spirit.

Hotel je orientovaný na umenie a pestovanie zdravia a krásy. Je zaradený v zozname najmodernejších stavieb sveta, na 45. mieste.

Pre hostí ponúka komfortné a atraktívne ubytovanie vo farebných, štýlovo zariadených 1,2,3,4 –lôžkových izbách. Na svoje si prídu aj náročnejší v luxusnom štvorlôžkovom mezonetovom apartmáne s tromi terasami. Každá izba je vybavená TV so satelitným príjmom, toaletou a kúpeľňou s vaňou. K dispozícií je tiež bezplatné Wifi pripojenie na internet. A pre všetkých hostí, ktorí hľadajú uvoľnenie a relax dobre poslúži meditačná pyramída s možnosťou skupinového ubytovania. Kapacita hotelu je 47 lôžok.

Izby Vás očaria nielen netypickou architektúrou, nápadným rozprávkovým vzhľadom, ale aj avantgardným architektonickým riešením. Súčasťou každej izby sú umelecké diela, obrazy, pri ktorých si môžete na vlastnej koži vyskúšať a zažiť pozitívne pôsobenie moderných abstraktných diel.

 

Predajná Galéria obrazov

Súčasťou hotela je aj predajná galéria obrazov a dverí, kde sa pravidelne konajú predajné výstavy. Zároveň ponúka aj priestory pre Vašu realizáciu. Máte možnosť inšpirovať sa obrazmi súčasných maliarov a namaľovať si vlastný obraz.

Výtvarná kaviareň

Spája výtvarné umenie, pestovanie krásy a zdravia do jedného celku.

Táto kaviareň svojim hosťom neponúka len príjemné posedenie a dobrú atmosféru, ale aj možnosť vidieť výstavu obrazov od autora motýlieho domu a tiež možnosť skúsiť namaľovať svoje vlastné umelecké dielo.

Hotel Galéria Spirit ponúka okrem ubytovania, galérie a kaviarne aj špeciálnu odbornú kondičnú poradňu, ktorá funguje na základe klasickej a alternatívnej medicíny zameranej na rozvinutie telesnej krásy a kondície, kde máte široký výber 100 najdôležitejších produktov pre krásu a zdravie za najnižšie ceny s bonusom pre hostí.

Jedinečnosť Hotela Galéria Spirit spočíva v poskytovaní komplexných služieb, v priateľskej, pohodovej a rodinnej atmosfére hotela, kde si môžete vychutnať nielen okúzľujúco farebné umelecké diela, ale  aj nadobudnúť novú silu a pozitívnu energiu.

ADRESA:

HOTEL GALÉRIA SPIRIT Vančurova 1, 831 01 Bratislava

 

Úprimne si povedzme, nájsť lacné ubytovanie v Bratislave nie je veľmi ľahké. Pokiaľ sa však snažíte a poznáte jednotlivé časti Bratislavy, tak viete, že sa tu dá nájsť aj ubytovanie vo vynikajúcej cenovej relácii a zároveň byť blízko hlavného centra Bratislavy – Starého mesta. Nemusíte tak míňať ďalšie peniaze (ktoré možno ušetríte pri ubytovaní) na mhd dopravu v Bratislave, ale môžete si za ne dopriať niečo zmysluplnejšie.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.