Ako vybrať sedaciu súpravu v Bratislave

Sedacia súprava je dominantným prvkom zariadenia každej obývacej izby. A to nie len pre jej rozmer. Dôležitá jej tiež jej funkcia. Veď je to práve sedačka, na ktorej trávite chvíle odpočinku či spoločný čas s priateľmi. Poradíme vám, na čo myslieť pri jej výbere.

Sedacia súpravy

Keď vyberáte novú sedaciu súpravu, najdôležitejším kritériom by malo byť vaše pohodlie. Vyberajte preto podľa sklonu operadla a tvrdosti sedačky. Čo sa sklonu operadla týka, malo by poskytovať dostatočnú oporu pre chrbát. Ak si radi v obývacej izbe čítate, výhodou sú aj opierky na ruky. Tvrdosť sedadla by mala vyhovovať vášmu pocitu komfortu. Tiež nezabúdajte na moderné tienenie, aby pobyt na sedačke počas ostrého Slnka nebol utrpením.

Aký zvoliť dizajn

Sedacia súprava by mala ladiť so zvyškom zariadenia interiéru. Od toho sa bude odvíjať jej dizajn. Môžete zvoliť čisté línie a prírodné farby moderného štýlu alebo oblúky a ozdoby rustikálneho štýlu či prvky iných štýlov zariadenia. Konkrétny výber závisí od vášho vkusu.

Zvážte aj veľkosť a tvar. Sedacia súprava by mala do priestoru prirodzene zapadnúť. Do veľkej obývačky môžete vybrať sedacie súpravy v tvare U alebo rohové modely. Do malého priestoru vyberte jednoduchšie pohovky alebo rohové sedacie súpravy, ktoré umiestnite ku stene.

Aký zvoliť materiál

Pri výbere materiálu je dôležitá jeho životnosť a odolnosť. Hľadajte preto dodávateľa, ktorý používa kvalitné poťahové materiály. Mali by sa tiež dať ľahko vyčistiť. Výhodou je, ak majú vodoodpudivú povrchovú úpravu.

Sedacie súpravy na mieru

Ak hľadáte jedinečnosť, môžete sa rozhodnúť aj pre sedacie súpravy na mieru. Budete sa tak môcť rozhodnúť, ktorý model a v akom farebnom prevedení vám najviac vyhovuje. Pekné sedacie súpravy na mieru v Bratislave vám ponúkajú slovenskú kvalitu s tradíciou.

Vyrábajú sa z pevnej a odolnej konštrukcie a kvalitných poťahových materiálov. Pre dokonalé zladenie všetkých prvkov miestnosti si môžete k vašej novej sedačke objednať aj kreslo alebo taburet v rovnakom materiálovom prevedení.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.