Aupark Bratislava – obchody, kino a informácie

Nákupné centrum Aupark Bratislava otvorilo svoje brány zákazníkom už v roku 2001. Od tej doby vybudovalo silnú značku, ktorá sa postupne rozšírila aj do ďalších slovenských miest. Niet sa čomu diviť, na 43 000 m2 totiž nájdete okrem obchodov všetko, čo potrebujete vrátane reštaurácií, kaviarní, bánk alebo napr. detských kútikov.

Aupark Bratislava obchody

V Bratislavskom Auparku sa aktuálne nachádza viac ako 200 obchodov, vrátane tých najznámejších značiek. Najväčší podiel majú prevádzky obchodov s oblečením alebo módnymi doplnkami. Nájdete tu však aj hypermarket, hračkárstvo, kníhkupectvo alebo obchody s kozmetikou.

Zoznam všetkých obchodov nájdete tu.

Aupark Bratislava otváracie hodiny

Pondelok – Piatok10:00 – 21:00
Sobota – Nedeľa9:00 – 21:00

 Otváracie hodiny – Hypermarket

Pondelok – Nedeľa08:00 – 22:00

Kino Aupark Bratislava

Kino v Auparku prevádzkuje spoločnosť Cinema City. Okrem sál na klasické sledovanie a 3D filmy je vybavené špeciálnou kinosálou s väčším plátnom, pohodlným sedením a so zvukom využívajúcim technológiu Dolby Atmos. Rovnako tak sa tu nachádza sála poskytujúca jedinečný zážitok, kedy sa počas filmu hýbu sedačky, fúka vietor alebo napr. strieka voda.

Kino Aupark Bratislava

Aupark kino Bratislava – otváracie hodiny

Pondelok – NedeľaOd 10:30 do 22:00

Aupark – parkovanie

Parkovisko patriace nákupnému centru Aupark Bratislava v súčasnosti ponúka viac ako 2200 parkovacích miest. Je rozdelené do viacerých častí.

Parkovací dom, podzemné parkovisko a parkovisko pri McDonalde sú otvorené denne od 08:00 do 02:00. Parkovanie tu máte počas nich na 3 hodiny zdarma a za každú ďalšiu začatú hodinu si priplatíte 3€. Nočná tarifa, ktorú zaplatíte za parkovanie auta mimo týchto hodín je takisto 3€.

Vonkajšie parkovisko a parkovisko pre invalidov sú dostupné neobmedzene.
Cez víkendy a sviatky je parkovanie na všetkých parkoviskách zadarmo.

Ak sa zapojíte do vernostného programu, ktorý obchodné centrum Aupark Bratislava poskytuje, dostanete k 3 hodinám ešte 1 hodinu parkovania zadarmo navyše. Viac informácií sa dozviete priamo v nákupnom centre.

Ako sa dostať do Aupark Bratislava?

  • Auto – Pravá strana Dunaja, zjazd z Nového mosta (nad vami bude reštaurácia a výhliadka UFO) – prístupové ulice: Einsteinova, Panónska cesta a Nový Most
  • MHD – Hlavná stanica autobusová linka č. 93, z iných zastávok linky 80, 83, 84, 88, 91, 94, 95, 191, 901
  • Bicykel – k dispozícii je viacero cyklotrás

Aupark Bratislava mapa


GPS súradnice:
48.132572, 17.108267

Aupark v Bratislave – adresa

AUPARK SHOPPING CENTER BRATISLAVA
Einsteinova ul. 18
851 01 Bratislava

 

Jeden komentár k článku “Aupark Bratislava – obchody, kino a informácie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.