Ďalší pochod v Bratislave, tentokrát už s požiadavkami

Po piatkovom pochode sa organizuje ďalší pochod v Bratislave, tentokrát už s požiadavkami, s názvom Postavme sa za slušné Slovensko! Pochod sa uskutoční opäť v piatok (9.3.2018) na Námestí SNP od 17:00 – 20:00. Dá sa predepokladať, že aj tento pochod bude mať veľkú účasť. Už teraz je na facebooku viac ako 22 000 záujemcov

Požiadavky:

– dôkladné a nezávislé vyšetrenie vraždy Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej za spoluúčasti medzinárodných vyšetrovateľov
– novú dôveryhodnú vládu, ktorej súčasťou nebudú ľudia, u ktorých existujú podozrenia z korupcie a prepojenia na organizovaný zločin.

Nemýľte si našu slušnosť s nedostatkom odhodlania a vytrvalosti,” napísali organizátori, medzi ktorých patria Katarína Nagy, Pázmány, Peter Nagy, Karolína Farská a Juraj Šeliga.

Zúčastnili ste sa piatkového pochodu a plánujete sa zúčastniť aj tohto?

2 thoughts on “Ďalší pochod v Bratislave, tentokrát už s požiadavkami

• 6. March 2018 at 21:35
    Permalink

Samozrejme že sa zučastním bolo by dobré čo najskor oznámit udaje hlavne kde bude stretnutie o ostatné sa už postaráte Vy.
    Nech Vás boh žehná.

• 9. March 2018 at 10:14
    Permalink

Doplnili sme do článku, že pochod sa uskutoční na Námestí SNP od 17:00 – 20:00.