SEO analýza webu ZADARMO

Vlastníte webový projekt a radi by ste zistili ako sa mu darí umiestňovať sa vo vyhľadávačoch? Máme pre vás skvelú správu. Pred pár mesiacmi sme spustili náš ďalší projekt a to SEOnastroj.sk -> nástroj v ktorom si môžete urobiť seo test zdarma pre neobmedzené množstvo vašich webových stránok. Na webe nájdete viacero funkcií ako porovnanie stránok, výsledky analýz a pravidelne aktualizovaný blog

SEO analýza – ako na to pomocou webu seonastroj.sk?

Po načítaní stránky uvidíte pred sebou políčko, do ktorého stačí pokiaľ napíšete URL vášho webu (alebo webu, na ktorom chcete vykonať seo test). Analýza trvá maximálne 1 minútu, počas ktorej postupne vidíte jednotlivé SEO faktory, ktoré majú vplyv na pozície vo vyhľadávačoch. Po kliknutí na jednotlivé faktory sa vám zobrazí kratučký zelený odstavec s textom, kde máte vysvetlené, čo daný faktor znamená a ako by ste ho mali používať.

seo test

Takisto môžete na webe využiť funkcionalitu porovnanie stránok, kde si viete vedľa seba porovnať dva rôzne weby (napríklad váš web a web konkurencie), aby ste zistili ako sa líšite.

Magazín (blog) o SEO a online marketingu

Na webe pravidelne publikujeme aj blogové články o SEO od rôznych expertov na túto problematiku. Občas tam nájdete aj články z iného odvetvia online marketingu, ako je napríklad PPC alebo social media.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.