Autosalón Bratislava 2019

Autosalón Bratislava 2019 je späť! Pozývame Vás na 29. ročník medzinárodného salónu automobilov AUTOSALON. Paralelne s ním sa bude konať aj 9. ročník výstavy luxusných tovarov a služieb EXCLUSIVE SALÓN.

Uskutoční sa v dňoch 30.4.2019 – 5.5.2019 opäť v Bratislave – v Incheba expo aréne.

Po roku sa pozornosť všetkých nadšencov do automobilu na Slovensku (ale určite aj v zahraničí) bude sústrediť na termín 30.4. – 5.5. kedy bude Bratislavský autosalón 2019. Množstvo z vás určite nevie, že sa jedná o najprestížnejšiu automobilovú udalosť nie len na Slovensku (to asi tušíte), ale aj v celom stredoeurópskom regióne. To znamená, že môžeme očakávať (tak ako po minulé roky) veľké množstvo návštevníkov zo zahraničia.

 

Bratislavský autosalón 2019
Bratislavský autosalón 2019. Zdroj http://www.incheba.sk

 

Cenník vstupné:

  • Základné: 8 € (platí 4 dni – streda, štvrtok, piatok, nedeľa)
  • Zľavnené: 6 € (platí 4 dni – streda, štvrtok, piatok, nedeľa)

Lístky si zakúpite na webe: http://www.incheba.sk/

 

Pevne veríme, že si autosalón Bratislava 2019 užijete a každý automobilový nadšenec odíde spokojný, s množstvom zážitkov a fotiek 🙂

Ak ste boli na autosalóne v Bratislave (v roku 2018/2019), môžete nám poslať fotky na e-mail redakcia@bratislava-mesto.eu a radi ich uverejníme v článku.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.